• Bize Ulaşın
    0212 433 49 09 / 10
  • E-Mail
    info@yeninesilmeslekkursu.com
  • Adres
    Çınar,İstanbul Cd.No:6,34200 Bağcılar

Hakkımızda

Yeni Nesil Meslek Kursu
Hoş Geldiniz

2013 yılında kurulmuş olan Yeni Nesil Meslek Kursu olarak, farklı mesleki alanlarda deneyimli, kalifiye eleman yetiştirme amacı ile 7 yıldır özveri ile eğitim veriyoruz. Alanında profesyonel, güncel teknolojilere hakim ve inovatif bir bakış açısına sahip uzman eğitim kadromuz ile manikür pedikür, profesyonel makyaj, kuaförlük, grafik tasarım, bilgisayarlı stilistlik ve bilgisayarlı muhasebe alanında eğitim veriyoruz.

Günümüz teknolojilerinin sağladığı avantajlara hakim, tüm güncel teknikler konusunda bilgili meslek profesyonelleri yetiştirdiğimiz kurumumuzda, güvenilir ve uzman meslek elemanlarının gelişimi için, tüm ekibimizle çalışıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, kursiyerlerimize çalışmak istedikleri alanda, nitelikli bir eğitim modeli sunarak onları bir meslek profesyoneli olarak yetiştirmektir. Ülkemizin ve toplumumuzun gelişmesi adına, hizmet verdikleri alanda donanımlı, birikim sahibi profesyonellerin yetişmesini sağlayarak, ülkeye ve topluma katkı sunacakları bir meslek sahibi olmalarını sağlamak, kurumumuzun en önemli amaçlarındandır.

Vizyonumuz

Alanında uzman ve yenilikçi eğitmen kadrosu ile, kursiyerlere verimli bir eğitim sunarak, onları kendini geliştirmeye açık ve inovasyon felsefesine sahip profesyoneller olarak; edindikleri bilgi ve birikim ile kendi alanlarında fark yaratan kişiler olarak yetiştirmek.

Yeni Nesil Meslek Kursu
Avantajları

Yeni Nesil Meslek Kursu olarak, mesleki eğitimlerimizin size sunduğu pek çok avantajla kariyerinizi ileri taşıyabilirsiniz. Sektörün ihtiyaçlarına uygun programlarımız, deneyimli eğitmen kadromuz ve güncel teknolojilerle donanmış sınıflarımızla size mesleki başarıya giden yolda destek oluyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Deneyimli ve uzman eğitmenlerimiz, size sektörün gereksinimlerini anlatırken aynı zamanda pratiğe dönük bilgiler sunar.

İstihdam Olanakları

Kurslarımız, mezunlarımıza iş bulma konusunda avantaj sağlar. Sektördeki işverenler tarafından tercih edilen nitelikli mezunlar olmanız için çalışırız

Güncel Teknolojiler

Kurslarımızda en son teknolojileri kullanarak, sektördeki gelişmeleri takip etmenizi sağlar ve iş dünyasına uyumlu yetenekler kazanmanızı destekleriz

Ağ Oluşturma İmkanı

Kurslarımız, diğer kursiyerlerle tanışma ve sektördeki profesyonellerle bağlantı kurma fırsatı sunar, işbirlikleri ve mentorluk imkanları yaratır.

Kapsamlı Programlar

Geniş kapsamlı programlarımız, size mesleğinizde derinlemesine bilgi ve beceriler sunar ve farklı sektörlerde kariyer yapma fırsatı sağlar.

MEB Onaylı Sertifikalar

Kurslarımızdan aldığınız MEB onaylı sertifikalar, mesleğinizde resmiyet ve güvenilirlik kazanmanızı sağlar.