Yeni Nesil Meslek Kursu

Kamu ve özel kuruluşlarda çeşitli branşlarda, eleman yetiştirmek üzere kurulmuş olan “Meslek Kursu”dur. Nitelikli personel yetiştirmeyi kendine ilke edinmiş; geleceğe ışık tutan, deneyimli ve dinamik eğitimci kadrosu ile günümüz teknolojisinin her türlü imkanını kullanabilen bir eğitim anlayışı ile yola çıktık. Geleceğin örnek, güvenilir ve prosefyonel meslek elemanlarını yetiştirmek için azimle çaba göstermekteyiz.

Vizyonumuz

Dinamik, yenilikçi eğitim kadrosu ile verimli ve kaliteli eğitimi hedef edinen, Yeni Nesil Meslek Kurumları ile yetişmiş, kendini geliştirmeye açık, motivasyonu yüksek, alanında sahip oldukları bilgi ve beceri ile fark yaratan elemanlar yetiştirmektedir.

Misyonumuz

Modern eğitim anlayışı ile mesleğinde nitelikli insanlığa faydalı elemanlar yetiştiren, bir marka olarak toplumun gelişmesi için hizmet vermektedir.

KURSUMUZUN ÖZELLİKLERİ

Yeni nesil meslek kursu onüç bölümde eğitim vererek sizleri kaliteli, modern ofis ortamlı çalışma standartları olan yepyeni mesleklere kavuşturmaktadır. Kurum işe yerleştirmede de rehberlik ve danışmanlık yaparak sizleri değerli hissettirmektedir. Hafta içi ve hafta sonu eğitimlerinin yanı sıra akşam kursları da bulunmaktadır. Kursun tüm bölümlerinde %50 ye varan indirimler bulunmakla beraber ayıca hafta içi kurslarımızda %70 indirim bulunmaktadır. Herhangi bir kurs bölümüne kayıt yaptıran öğrenciye bir diğer eğitim hediye olarak verilmektedir. Kursun tüm eğitimlerinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı diploma verilmektedir. Hala kaliteli bol kazançlı rahat bir işiniz yoksa yeni nesil mesleki kursu mesleki yeteneğe sizleri kavuşturup ardından işinize yerleştiriyor.

KURSA KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Dipoma Fotokopisi
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Sabıka Kaydı Belgesi
6 Adet Resim

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

 1. Grafik Tasarım Kursu
 2. Web Tasarım
 3. Bilgisayar İşletmenliği Kursu
 4. Muhasebe Kursu
 5. Modelistlik Kursu
 6. Stilistlik Kursu
 7. Moda Ürünleri Pazarlama Kursu
 8. Tekstil Kursu
 9. Kameraman Yetiştirme Kursu
 10. Radyo ve Spikerlik Program Kursu
 11. Kurgucu Yetiştirme Kursu
 12. TV Program ve Spikerlik Kursu

logo-partner-01
logo-partner-02
logo-partner-03
logo-partner-04
logo-partner-05
logo-partner-01
logo-partner-04
logo-partner-05

INSTAGRAM

Bizi Takip Edin.