Hakkımızda

HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ?

2013 yılında kurulmuş olan Yeni Nesil Meslek Kursu olarak, farklı mesleki alanlarda deneyimli, kalifiye eleman yetiştirme amacı ile 7 yıldır özveri ile eğitim veriyoruz. Alanında profesyonel, güncel teknolojilere hakim ve inovatif bir bakış açısına sahip uzman eğitim kadromuz ile manikür pedikür, profesyonel makyaj, kuaförlük, grafik tasarım, bilgisayarlı stilistlik ve bilgisayarlı muhasebe alanında eğitim veriyoruz.

Günümüz teknolojilerinin sağladığı avantajlara hakim, tüm güncel teknikler konusunda bilgili meslek profesyonelleri yetiştirdiğimiz kurumumuzda, güvenilir ve uzman meslek elemanlarının gelişimi için, tüm ekibimizle çalışıyoruz.

MİSYON

Misyonumuz, kursiyerlerimize çalışmak istedikleri alanda, nitelikli bir eğitim modeli sunarak onları bir meslek profesyoneli olarak yetiştirmektir. Ülkemizin ve toplumumuzun gelişmesi adına, hizmet verdikleri alanda donanımlı, birikim sahibi profesyonellerin yetişmesini sağlayarak, ülkeye ve topluma katkı sunacakları bir meslek sahibi olmalarını sağlamak, kurumumuzun en önemli amaçlarındandır.

VİZYON

Alanında uzman ve yenilikçi eğitmen kadrosu ile, kursiyerlere verimli bir eğitim sunarak, onları kendini geliştirmeye açık ve inovasyon felsefesine sahip profesyoneller olarak; edindikleri bilgi ve birikim ile kendi alanlarında fark yaratan kişiler olarak yetiştirmek.