• Bize Ulaşın
  0212 433 49 09 / 10
 • E-Mail
  info@yeninesilmeslekkursu.com
 • Adres
  Çınar,İstanbul Cd.No:6,34200 Bağcılar

Manikür - Pedikür Kursu

Kuaförler ve güzellik merkezlerinde, yaygın bir iş alanına sahip olan manikür pedikür hizmeti, alacağınız profesyonel bir kurs ile sizin de mesleğiniz olabilir. El ve ayak bakımı konusunda, sağlık kurallarına uygun ve hijyen standartları en yüksek düzeyde, vereceğiniz manikür pedikür hizmeti farklı sektörlerde, birçok farklı şirkette çeşitli pozisyonlarda çalışmanızı sağlayabilir.

Manikür pedikür kursu, size bu alanda yeterli bilgi ve beceriyi sağlamak adına, gerekli teorik ve pratik bilgilerin dersler aracılığı ile verildiği bir eğitimdir.

Kursun İçeriği

Manikür pedikür kursunda, çeşitli güzellik merkezlerinde ve kuaförlerde, sahip olmanız gereken donanımı kazanabilmeniz adına dolu bir kurs içeriği sunulmuştur. Alanında uzun yıllardır deneyimli, profesyonel eğitmenler tarafından verilen manikür pedikür kursunun içeriğinde saç ve cilt analizinin yapılışına dair bilgiler ve teknikler, salon hazırlığı ve hijyeni ile ilgili yapılması gerekenler, kişisel sağlık ve hijyen, el ve ayak bakımı ile manikür pedikür temel bilgiler verilmektedir.

Bunun yanı sıra, kurs içeriğinde klasik masaj alanında temel eğitim de yer almaktadır.

  Kursun sonunda ne kazanacaksınız ?

  Manikür pedikür kursunun sonunda, güzellik salonları ve kuaförlerde manikür pedikür alanında hizmet verebilen, deneyimli bir eleman olma kabiliyetine ve donanıma kavuşacaksınız. Güzellik alanında bir meslek edinmek istiyorsanız, manikür pedikür alanında alacağınız kurs, sizi alanında bilgi sahibi bir meslek profesyoneli yapacak.

  Manikür pedikür ile ilgili deneyim sahibi, profesyonel eğitmenler size bu alanda, üstün bilgi ve beceriye sahip bir noktaya taşımak için gerekli eğitimi sunacak.

  Manikür - Pedikür Kursu Blog Yazıları

  3
  Jan
  Manikür Pedikür uzmanı olmak isteyenlerin bilmesi gerekenler İş bulma imkanı geniş bir alanda bilgi sahibi......