• Bize Ulaşın
  0212 433 49 09 / 10
 • E-Mail
  info@yeninesilmeslekkursu.com
 • Adres
  Çınar,İstanbul Cd.No:6,34200 Bağcılar

Profesyonel Makyaj Kursu

Türkiye’de gitgide yaygınlaşmaya başlayan bir meslek dalı olan profesyonel makyaj, profesyonel bir eğitim alınarak, yapılabilecek, gelecek vaat eden meslek dalları arasında. Makyaj kursu alarak, profesyonel bir makyaj uzmanı olabilirsiniz.

Plastik makyaj ve efekt makyaj alanında, makyaj konusunda uzman eğitmenler aracılığı ile verilen kurs, meslek sahibi olmak isteyenlerin edinmesi gereken teorik ve pratik bilgileri içeriyor. Güncel makyaj teknikleri hakkında verilen eğitim, günlük makyaj, gece ve gündüz makyajı gibi konularda size en iyi bilgileri verecek ve makyaj konusunda donanımlı biri olmanızı sağlayacak.

Kursun İçeriği

Kursun içeriğinde, makyaj konusundaki temel bilgilerin yanı sıra ışık, makyaj, renk ve mekan gibi konularda, profesyonel makyaj alanında çalışacak herkesin mutlaka bilmesi gereken bilgiler yer alıyor.

Makyaj alanında teorik ve pratik bilgiler ile desteklenen, alanınızda uzman bir meslek profesyoneli olmanız adına, renk eğitimi, ışık eğitimi, makyajda gölgelendirme ve vurgulama, gizleme gibi teknikler kurs içeriğinde yer almaktadır. Program kapsamında gençleştirme, yaşlandırma gibi temel plastik makyaj uygulamaları da yer almaktadır.

  Kursun sonunda ne kazanacaksınız ?

  Makyaj alanında verilen temel eğitimle birlikte, her katılımcı profesyonel bir makyaj sanatçısı olma yolunda önemli bir adım atacak.

  Makyaj konusunda temel mesleki bilgiyi edinmenizin ardından, kendinizi geliştirebileceğiniz bir donanıma kavuşacak ve birçok iş imkanının olduğu bu alanda siz de bir profesyonel olacaksınız.

  Profesyonel Makyaj Kursu Blog Yazıları

  1
  Jan
  Profesyonel Makyaj uzmanı olmak isteyenlerin bilmesi gerekenler Makyaj profesyonelleri, oldukça geniş bir çalışma alanına ve......